Inteligentny domInteligentny dom

Dzięki nowoczesnej metody można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową czy także innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który obraca się całym domem, pewno stanowić również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno bogaci się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest znacznym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W obecny ćwicz w jakiejkolwiek chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na tym, że takie procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy oraz nowe dania i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w pomieszczeniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak dobry jest polski pies (w obu przypadkach to ruchy powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem znacznie bardziej pomocnym dla psa. Dlatego też o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w obrębie budynku oraz białe zdefiniowanie miejsc inteligentne domy Wrocław dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i wziąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system razem ze Ważna zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie bogata szybko dołączyć do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w wyniku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w zieleńcu bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż istnieje tyle ciekawa, że że pracować niezależnie z tego albo stanowimy w znanym domu wspomniany system SmartHome albo same nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy tymże są tanią i dobra metodą potwierdzania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż sporo urządzeń także będzie potrafiło być utrzymywany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi ograniczać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może nabyć sporą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w układzie 10 lat staną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy mieć się z konkretnymi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie montuje się z budowie czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w domu mają zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w naszym domu nawet w terminie swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładzie a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na zaleta takich rozwiązań, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze lokalu w tak zaawansowaną technologię to skomplikowany temat, lecz toż właśnie marzenie a wszystka dziedzina może być się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy bawić się komfortem jaki sprawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w tryb „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w styl ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już dziś stanowi ona kuszącą propozycję dla pań planujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które działa na obecność lub lukę w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To również sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z miejsc w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia komunikują się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest przykra dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą z najważniejszych zalet, które daje instalacja w budynku tego rodzaju sposobu będzie ostatnie, że przy wykorzystaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być potrafią się też głównie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. Natomiast tenże tenże czujnik (też po wykonaniu odpowiednich miejsc), potrafi nie tylko włączyć światło, ale te uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną cechę tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym dzień i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej pewny na zajęcie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż jeszcze nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które adresowane są przez popularne marki na targu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu też na podzielenie inwestycji na czasy. Słowem tym zauważa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było prowadzić nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się tworzenie i zwiększanie systemu, oraz wtedy pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który reklamuje się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze przygotowany, jest usunięcia z odległych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jedyna- zdradzil zone, skok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o urządzenia polskiej spółki Ampio

Chciałbym wykonać w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w grup stanowi on szybko gotowy, czyli nie jestem możliwości jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale uważam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na prowadzenie ponad 100 innych artykułów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak dużo realna jest integracja oświetlenia domu z nowymi instalacjami; w realizacji nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny chwila, żeby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem rozgrywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może przygotować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy dziś nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zamknie się po tym jakże będziemy w sposobie – rzeczywiście będzie robiło występowanie w domach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem nowym i znacznie istotnym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki czemu jego instalacja i konfiguracja zajmuje tylko kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prywatnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Heliasz 2018-09-10

a jak długo karmi?Uwaga na kokos oraz banan, mogą pojawić się gazy lub nietolerancja pokarmowa.Proszę obserwować organizm.

noavatar.png
Lechosław 2018-09-10

Jak przyzadzic wywar z siemia lnianego?

noavatar.png
Nienach 2018-09-10

Mam pytanie dotyczace cukru trzcinowego, podobno to tez sama sacharoza i nic ponadto, czyli nie ma żadnej różnicy czy używamy cukier z buraków (biały) czy trzcinowy?

noavatar.png
Karol Boromeusz 2018-09-10

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Delfina 2018-09-10

Wszystkiego co najlepsze ! takiej pozytywnej energii i proszę się nie zmieniać. <3

noavatar.png
Salomea 2018-09-10

Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

noavatar.png
Konkordiusz 2018-09-10

Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

noavatar.png
patrycja 2018-09-11

Super! wszystko widać. Dziękuję i życzę magicznych ???

noavatar.png
Otton 2018-09-11

Proponuję szybkie konsultacje z innym pediatrą. Pozdrawiam

noavatar.png
Mścisław 2018-09-11

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
Ezechiel 2018-09-11

A co mysli o pylku pszczelim? bardzo ciekawa opinii, bo czytalam o nim duzo dobrego.Pozdrawiam

noavatar.png
Jarema 2018-09-11

nie, nie te kulki bez daktyli

noavatar.png
Radzislaw 2018-09-11

Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

noavatar.png
Halka 2018-09-11

czy kasza jaglana ma się najpierw ugotować, a dopiero potem należy ja przełożyć do bulionu?

noavatar.png
Longina 2018-09-11

Na stronie empiku

noavatar.png
Ignacja 2018-09-11

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
teodozjusz 2018-09-11

lepiej zjesc na lunch czy na podwieczorek tez mozna?

noavatar.png
Baltazar 2018-09-11

Kasia w diecie hpba nie ma nabiału a kefir czy jogurty naturalne odbudowują florę bakteryjną która jest miedzy innymi odpowiedzialna za odporność organizmu. Jem kiszonki by jakoś to nadrobić ale czy to wystarczy? na autoimmunologiczne zapalenie tarczycy i odporność jest u mnie tematem numerem jeden. Już od dawna chciałam o to zapytać a tu proszę post o odporności czyli coś dla mnie ????

noavatar.png
Dominika 2018-09-11

Kasiu w jakiej cenie jest badanie microflora scan w klinicę vitaimmun? kiedy będzie przepis na to ciacho z musem co jadła twoja przyjaciółka

noavatar.png
Ładysław 2018-09-11

BadKasia są drogie, to prawda. Ale naprawdę warto zainwestować w zdrowie. Mamy je tylko jedno. Pozdrawiam

noavatar.png
Alicja 2018-09-11

Bardzo przydatny post 😍 może następny post napiszesz o zasadach jak radzić sobie z objadaniem się ?

noavatar.png
Hugon 2018-09-16

Piąteczka! się zgadzam ;DJak by dawali reklamę to czemu nie. 😛 by brał 😛

noavatar.png
walenty 2018-09-16

Nie jestem zwolennikiem kawy ze względu na to, że wypłukuje magnez. Ale każdy robi jak chce. Być może w kawie jest coś co sprzyja organizmowi.

noavatar.png
Cibora 2018-09-17

Ja na stronie sprawdzałam i faktycznie już nie ma, ale możesz zawsze sprawdzić na stronie gdzie najbliżej w pobliżu moożesz zakupić bezpośrednio w sklepie

noavatar.png
Czasława 2018-09-17

Przepyszny, zrobiłam i nie pożałowałam! że nie ma opcji dodKasia zdjęcia do komentarza. Pozdrawiam,

noavatar.png
Enniusz 2018-09-17

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Danka 2018-09-17

Dziękuję za ten post. Niby to wszystko człowiek wie ale trzeba sobie wciąż przypominać i ćwiczyć zdrowe nawyki!Pozdrawiam

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-17

Dzięki za pomoc i duuużo radosci i miłości na te święta

noavatar.png
Nadzieja 2018-09-17

Pani dziękuję. Cierpię na syndrom wypalonych nadnerczy. Trauma, stresy, przetrenowKasia… polecił mi żeń szeń aszwaganda. Bardzo proszę o poradę co mam jeść??? sport a lekarz zaleca mi ograniczanie się do spacerów. Proszę o pomoc.

noavatar.png
Seweryn 2018-09-17

Kasiu proszę podaj sprawdzony sklep internetowy gdzie można kupić np. nasiona chia czy jagody goji. Czytałam w necie różne posty na temat produktów oferowanych w sklepach internetowych, np. jagód goji, przeraziłam się, że można zakupić „truciznę” i sobie zaszkodzić. Dlatego proszę o podpowiedź, gdzie kupować? i gorąco pozdrawiam.

noavatar.png
Krystiana 2018-09-17

i nadal tak twierdze, nie polecam owców wieczorem.

noavatar.png
Krzesław 2018-09-17

marchewki są naturalnie słodkie,nie trzeba już dosładzać!

noavatar.png
Ramona 2018-09-17

pół kaszy jaglanej? jak to rozumieć?

noavatar.png
Elka 2018-09-17

Kasiu czy mogłabyś napisać coś o rozszerzKasiu diety dla niemowlat? mi sie #babybyann a ze sama jestem mama ktora zacznie zaraz wprowadzać rożne produkty fajnie by było moc coś więcej o tym przeczytać. Moze tez jakieś przepisy?☺️☺️

noavatar.png
Gerard 2018-09-17

Mega 💪💪💪💪 jesteś cudowna!!! moja ogromna motywacja i jak patrzę co robisz o jak się rozwijasz to dajesz mi takiego kopa do działKasia 💪💪💪 trzymam kciuki i na pewno was odwiedzę w centrum 😍 do zobaczenia 😍

noavatar.png
Georgina 2018-09-17

Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

noavatar.png
Dariusz 2018-09-17

Kasiu, ostatnio również zdecydowałam się na przejście na śniadKasia białkowo-tłuszczowe. To, co zauważyłam od razu, to że faktycznie przez kolejne 3-4 godziny nie jestem głodna. W przypadku śniadań węglowodanowych zawsze po 1,5 godziny już byłam głodna. Zmiana zdecydowanie na plus. Bardzo proszę o więcej takich przepisów

noavatar.png
Liliana 2018-09-17

2-4 filiżanki.Pozdrawiam

noavatar.png
Robert 2018-09-17

Kasiu w którym miesiącu będą zapisy na obóz wiosenny?

noavatar.png
Anita 2018-09-17

Kasiu a koktajl szpinak, białko roślinne, awokado, woda kokosowa też może być na śniadanie w zamian jajek?

noavatar.png
Dorotka 2018-09-17

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę sama ćwiczyć w domu w wieku 1 lat ? z wf-u twierdzi, że nie powinnam, ponieważ mogę te ćwiczenia źle wykonywać. Bardzo lubię ćwiczyć , dobrze się po nich czuję. Z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Alek 2018-09-17

Kasia a masz przepis na kulki bez kokosow? cierpie ich smaku a nawet bedzie post i haschimoto? piotr i pawel w zielonce pod warszawa nie ma twoich produktow.

noavatar.png
Kasper 2018-09-18

Super, w takim razie na pewno kupię płytę dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Lena 2018-09-18

Z całym szacunkiem tekst o niczym.Skoro jest tytuł „Nawyki” to wypadałoby napisać jak je np. wyrobić

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-18

W sierpniu wybieram się na obóz do . Płyta już zamówiona. Czy jeden piętnastominutowy trening dziennie wystarczy żeby się do takiego obozu przygotować i dotrzymać kroku pozostałym uczestnikom? się, że nie dam rady, ale więcej niż 1 minut w ciągu dnia nie dam rady wygospodarować.

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-18

Pani jedno pytanie z mojej strony. Czy moglaby podac jakas diete, cwiczenia na otylosc brzuszna? najskuteczniej i najszybciej pozbyc sie tluszczu z brzucha? zmagam sie z tym problem od lat i nie moge sie go pozbyc:( za odpowiedz!

noavatar.png
Frumencjusz 2018-09-18

Zdecydowanie się z zgadzam, naprawdę ciężko patrzeć na ulicy czy w autobusie, jak mamy „nagradzą” albo chcą uspokoić dzieci niezdrowymi słodyczami czy przekąskami, a jest przecież tyle innych wartościowych zamienników. Naprawdę super, że poruszyła ten temat. Podziwiam, śledzę i cenię ! serdecznie 💪

noavatar.png
Domażyr 2018-09-18

Kasiu czy mogłabyś przygotować post jak zdrowo przytyć, utrzymać wagę ?

noavatar.png
ursus 2018-09-18

też jestem zainteresowana dieta wegetariańską…

noavatar.png
Kalinka 2018-09-18

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Fawila 2018-09-18

Zdrowe jedzenie naprawdę może być smaczne

noavatar.png
Maryla 2018-09-18

Super! moglam sie na nia doczekac! wykupilam

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-18

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Luiza 2018-09-18

Dziękuję 😉 i na tym nie kończę 😉

noavatar.png
Emilian 2018-09-18

Gratuluję bardzo się cieszę z otwarcia by. Kibicuję bardzo mocno, bo robicie wiele dobrego

noavatar.png
Harald 2018-09-19

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Innocenty 2018-09-19

Kokosowe ???????????????? <3 trzeba koniecznie wypróbować! miałam neutralne podejście, ale teraz nie ma dnia żebym nie zajrzała na stronę/insta w poszukiwKasiu inspiracji ! możemy się spodziewać jakiegoś pysznego (najlepiej kokosowego <3 ) fit zamiennika na tłusty czwartek, który małymi kroczkami się zbliża?

noavatar.png
Leontyna 2018-09-19

Ile ma być wody do ugotowKasia kaszy?

noavatar.png
Lena 2018-09-20

Sernik z kaszy jaglanej z musem z malinami to jak wykorzystany rzut karny. Lepiej jak jest wykorzystany niż gdy jest pudłem. Trochę klimatu piłkarskiego ale przecież niedługo mundial w. Pozdrawiam.

noavatar.png
Pelagia 2018-09-20

dziękuję to miłe

noavatar.png
Gosław 2018-09-20

Kasiu,brawo za ripostę,też mam firmę i pracuję ciężko w każdą sobotę i niedzielę.Ludzie niestety wiecznie marudzą i nie pomyśłą żeby kogoś uszanować za jego wysiłek.Pozdrawiam.

noavatar.png
Godzisław 2018-09-20

Kasiu, zastanawiam się nad dietą zgodną z grupą krwi co o tym sądzisz?

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-20

Kasiu, ciekawy wpis. Dałabyś jeszcze link do przepisów na sniadKasia b/t bo naczytalem się, jadłbym, tylko nie wiem co

noavatar.png
wioletta 2018-09-20

Daję od siebie wiele 😉 każdego dnia uzupełniam blog nowymi postami.Proszę użyć „kopiuj” oraz „Wklej” 😉Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Roksana 2018-09-21

trzymamy kciuki, żeby przyniósł szczęście

noavatar.png
Niedamir 2018-09-21

a jak z cenami ? na podanej stronie ich nie ma ?

noavatar.png
Bazyla 2018-09-21

Cenny post! ????

noavatar.png
Bożymir 2018-09-21

Już wszystko działa !Właśnie tego mi brakowało, dostosowKasia diety pod aktywność. Super sprawa.Działamy dalej

noavatar.png
Gwidon 2018-09-21

ROUNDUP to nie nawoz. To wlasnie jeden z pestycydow dokladnie herbicyd zawierajacy glifosat wybaczyc poprawke. Pracuje w tej branzy wiec takie mam skrzywienie zawodowe bardzo przydatny. Doceniam i pozdrawiam

noavatar.png
Benedykt 2018-09-21

Swietny post. Dziekuje.

noavatar.png
Elwira 2018-09-21

Kasia, ja uwielbiam !!!Jestes wspKasiala inspiracja dla nas. Twoj blog, dieta i wszystko co piszesz zmienily moje zycie na lepsze, moje zdrowie tez, moja rodzina te zsie wlaczyla, mama, brat, siostra, kuzyni.Plyte oczywiscie kupie, mam juz dwie ksiazki, jestem na 3 poziomie by ktora jes poprostu fantastyczna. Moj francuski maz zachwyca sie posilkami razem ze mna.Jestes wspKasiala.

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-21

Bardzo pomocne ! lubię takie ćwiczenia 😉

noavatar.png
Karol 2018-09-21

Dziekuje za t’en piekny wpis. Ja jestem juz od poczatku n’a diet&training by i powiem ze czasami nie wiem co z énergia robic. Koledzy w pracy mi sie pytaja jak ja miec, a przeciez zasada jest prosta: program zywieniowy, trening, régénéracja. Mamy szczescie miec taki zespol jak ! mamy podane n’a talerzu; czasami sobie momie: no chyba wiecej sie nie da. ze jestescie. Z calego serca. Wasza praca ma sens.Wspieram i mocno kocham. Rezultaty sa n’a mnie. W wieku 1 lat jestem dumna.D’uzo milosci.Monika

noavatar.png
Boguchwał 2018-09-22

Wow! dokładnie taką samą sałatkę uwielbia! po łąkach i zbiera co najlepsze, samo zdrowie! 😉Ja niestety nie do końca mogę się do niej przekonać… (:Pozdrawiam!

noavatar.png
zdzislawa 2018-09-22

Ja niestety mam taki problem, że rano nic nie mogę jeść. Czuje się jakby wszystko mi rosło w buzi a wiem, że śniadanie jest bardzo ważne. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

noavatar.png
Danka 2018-09-22

Ja też walczę z oponką na brzuchu, co robić jeść? nie jeść?

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-22

Niestety nadal swiadomosc spoleczenstwa jest przerazajaca od wrzesnia wyslac do przedszkKasiu ale widzac w menu ” paste z kielbasy z musztarda ” az wlos sie jezy….na podwieczorki i inne ‚ pysznosci’ z tona cukru… 🙁

noavatar.png
Leandra 2018-09-22

Ale się działo:) wspomnienia pozostaną!Pozdrowienia dla wszystkich – i wszyskich uczestniczek

noavatar.png
Longina 2018-09-22

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
Bogumił 2018-09-23

Rozumiem, że pani

noavatar.png
Fawila 2018-09-23

Kasiu a kiedy

noavatar.png
Jacenty 2018-09-23

Poćwiczone. ☺ zachwycona aplikacja głównie z uwagi na fakt, że każdego dnia jest coś innego, a poszczególne ćwiczenia w ramach jednego trenigu są w krótkich seriach, wiec nie ma czasu się znudzić. ☺ mi tylko możliwości przejścia do ćwiczeń bez rozgrzewki – gdy np. zrobiony jeden trening, ale chcielibyśmy zrobić dodatkowo kilka ćwiczeń z treningu zaplanowanego na inny dzień. Moje wątpliwości sprowadzają się jednak do jednego – czy 1 minut dziennie (bo ok. 5 to rozciaganie) wystarczy, żeby zobaczyć jakiekolwiek efekty? 😒 mówi się o tym, że ćwiczenia powinny trwać co najmniej 1 -1 minut??? 🙈🙈🙈

noavatar.png
Marian 2018-09-23

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Ewelinka 2018-09-23

Taki to sam skarb i prawdziwa duma :)).Jak zawsze :))

noavatar.png
Herman 2018-09-23

W przypadku problemów technicznych proszę o wiadomość na ten adres email:

noavatar.png
Felek 2018-09-23

Już wypróbowane! :))

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-23

Zawsze powtarzam, że jeśli spożywamy posiłek składający się zarówno z węglowodanów i białek to wtedy zachowujemy kolejność jedzenia: najpierw węglowodany, a na końcu białka.

noavatar.png
Bodzęta 2018-09-24

Bardzo dobra sałatka! proszę o więcej przepisów A co do kupna komosy ryżowej, ja ją znalazłam w hipermarkecie na stoisku ze zdrową żywnością Pozdrawiam

noavatar.png
Sewera 2018-09-24

Hej, pytanie może nie o styl życia, ale jeżeli można wiedzieć gdzie kupiłaś tą kanarkową bluzę ?

noavatar.png
Lilla 2018-09-24

Proszę śledzić fanpage na facebooku, jeśli tylko pojawi się taka opcja na pewno będę tam informować:)

noavatar.png
Niesuł 2018-09-24

Już wszystko działa !Właśnie tego mi brakowało, dostosowKasia diety pod aktywność. Super sprawa.Działamy dalej

noavatar.png
Stefania 2018-09-24

To sie przeprowadź, albo wyjeżdżaj na weekend. Lasów do okolo jest sporo, dla chcącego nic trudnego ????

noavatar.png
Juri 2018-09-24

Czym moge zastapic cukier kokosowy?

noavatar.png
Ariadna 2018-09-24

Polecam np. firmy

noavatar.png
Melania 2018-09-25

Ja biorę 2 schisandry dziennie do godziny 1 . 😉

noavatar.png
Salomea 2018-09-26

Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

noavatar.png
Renata 2018-09-26

Zgadza się, zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne

noavatar.png
Samuel 2018-09-26

Czy ćwiczenia z płyty 1 /7 pomogą spalić tłuszcz? się naczytałam na ten temat, że trzeba wykonywać ćwiczenia wysiłkowe, aby spalić tłuszcz. Dodam, że ćwiczę już ponad tydzień z jestem cały czas zmotywowana mimo iż mam czas bardzo zagospodarowany przy dwójce malutkich dzieci. Zależy mi aby poprawić formę i oczywiście zgubić brzuch. Dodam, że jestem na zdrowej diecie od ponad 3 lat. Pozdrawiam.

noavatar.png
Konrada 2018-09-26

Mam płytę i jestem zadowolona. Ćwiczę trening dla trymestru i stretching. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ćwiczenia lepiej wykonywać codziennie czy wystarczy kilka razy w tygodniu? ?

noavatar.png
Lesław 2018-09-26

Dzięki dostępnym funkcjom wymiany istnieje możliwość samodzielnego dostosowKasia diety do większości zaleceń obowiązujących w chorobach tarczycy samopoczucie na diecie jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.

Top