samochodyIdeą spotkań SPIN jest tworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczenia w branży niskich prądów.

Bądź na bieżąco i dowiedz się najnowszych promocjach, szkoleniach i wydarzeniach w naszej firmie.. Dostarczamy produkty marek znanych i cenionych w branży zabezpieczeń,: Bosch, Hikvision, WiseNet Samsung, Satel, Tamron. MKJ Sp. z. Sp. k. swoją silną pozycję na rynku zawdzięcza systematycznemu rozwojowi, nawiązywaniu cennych kontaktów handlowych, pozyskiwaniu nowych klientów oraz ciągłemu poszerzaniu oferty nowy asortyment.

Wiecej informacji cookies i sposobach ich usuniecia mozna znalezc w naszej polityce prywatnosci. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dobór rodzaju czujki zależy od wymagań oraz warunków środowiskowych.

Od nich zależy stopień bezpieczeństwa obiektu oraz odporność na fałszywe alarmy. Czujki podczerwieni, mikrofalowe, dualne, wibracyjne, stłuczeniowe oraz czujki dymu to podstawowe urządzenia stosowane w systemach alarmowych. Inteligentne systemy montowane w budynkach umożliwiają automatyzację i kontrolę niektórych funkcji.

Obiekt zabezpieczony zintegrowanym systemem ochrony jest wiele bardziej skuteczny i funkcjonalny. Kamera obrotowa (szybkoobrotowa) nazywana również kamerą PTZ (z ang. Oferują znacznie lepsze parametry obrazu niż tradycyjne systemy analogowe.

Niebawem będzie to standard wykorzystywany nie tylko w systemach ochrony dużych obiektów. Zapraszamy do współpracy - sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie. Dzięki temu zaufało nam już wielu Klientów z różnych branż.

Domofonów i wideodomofonów dla identyfikacji osób wchodzących do budynku. Działalność AL-TEL realizowana jest na dwóch płaszczyznach - jej pierwszym obszarem jest ochrona obiektów, a drugim automatyka budynkowa. Chroń zdrowie i życie swoje oraz Twoich pracowników i klientów!

Top